O firmie

Fabryka Dahle

Od lat Dahle stawia na najlepsze sprawdzone rozwiązania przy produkcji urządzeń biurowych. Powodem tego jest nasza niesłabnąca determinacja do szukania inteligentnych rozwiązań dla nowoczesnego biura. Ta determinacja nie pozostawia nam innej alternatywy niż wdrażanie innowacyjnych technologii, budowanie najnowocześniejszych zakładów produkcyjnych, używanie nowoczesnych narzędzi, a wszystko to aby budować najlepsze urządzenia biurowe.

 

Wszystko zaczyna się na poziomie wewnętrznych procesów a kończy na naszych klientach w ich biurach. Jesteśmy zobligowani do realizowania rygorystycznych norm korporacyjnych opartych na sprawdzonych i uznanych normach zarządzania jakością produkcji - certyfikat ISO 9001:2008. Nasze standardy produkcji spełniają także wymagania normy ISO 14001:2004 eko-zarządzania procesami produkcji i wszystkimi innymi aspektami mogącymi mieć wpływ na poprawę poziomu ochrony środowiska naturalnego.

Jednak nasze codzienne ambicje wykraczają daleko poza standardy. Naszym celem jest ciągłe pozostawanie prekursorem najlepszych i najnowocześniejszych rowiązań w produkcji urządzeń biurowych oraz czynienie marki Dahle synonimem jakości i bezpieczeństwa.

 

Dlatego koncentrujemy się na pierwiastku ludzkim. Dotyczy to nie tylko naszych klientów, których potrzeby zaspakajamy na całych świecie, ale także naszych pracowników stawiających sobie codziennie najwyższe wymagania umożliwiające osiągnięcie najwyższej jakości wytwarzanych produktów.